Čína vzácných zemin s permanentními magnety Ltd
 
Alnico Magnety
Lepené Magnet
Keramické Magnet

Ferit Magnet
Flexibilní Magnet
Vysoký Teplota Magnet
Šperky Magnet
Magnet Příslušenství
Magnet Shromáždění

Magnetické Šperky
Motor Magnet
NdFeB Magnet
Neodym Magnet
Stálá Zvedací magnety
Vzácné Země Magnet
Slinuté Magnet
Reproduktor Magnet
Water Treatment Magnet
Pryž Magnet
HOME
Online Objednávka
 
magnetndfeb@china-ncc.com


Profil firmy z Číny vzácných zemin Magnet Ltd - Profesionální Výrobce magnetických materiálů


 
Čína vzácných zemin Magnet Co Ltd.a profesionální výrobce magnetických materiálů, se specializuje na výrobu vzácných zemin jako magnet slinované Neodymové magnety, pojené neodym magnet, samarium kobaltu magnet a alnico magnet. Dále dodáváme feritových magnetů, gumové magnet a některé magnetické sestavy.
Založena v roce 1985, s více než 39.000 čtverečních metrů prostoru, má roční výrobní kapacitu 3000 tun za NdFeB magnety. V důsledku zlepšené technologie a posílen vnitřní správy, Čína vzácných zemin Magnet, Ltd, ISO9002 byl certifikován v červenci 1998 a 2000 vydání revize ISO 9000 Množstvi Systém byl dokončen v červnu 2001, potvrzené v TS16949 2005. Čína vzácných zemin Magnet, Ltd, rovněž věnovat velkou pozornost, aby se ochrany životního prostředí a provádět výrobu přesně podle požadavků ISO14001 systému. Až teď, Čína vzácných zemin Magnet, Ltd bylo uděleno více než 10 patentů, jako crystallizer injekce v magnetickém poli a injekćní technika a její kapacita se týká dávkové výroby s vysokou energetickou magnety, jako jsou N52, 50M, 48H, 45SH, 40UH a 38EH atd. Pokud zákazníci požadovat, můžeme také poskytnout Sumitomo (SSMC) NdFeB magnet patent.

S naším předem výrobních zařízení a přísné kontroly systému, naši zákazníci mohou ujistit, že zbytek našich výrobků se vždy provádí ve špičkové kvalitě. Mnoho světově známých firem v západní Evropě a USA se staly našimi pravidelnými zákazníky. Čína vzácných zemin Magnet, Ltd je vždy udržet jeho duch "poctivost, důvěra, lidskost, inovace" vybudovat dlouho-období vzájemného prospěchu spolupráci s novými a starými zákazníky. Stejně jako mnozí lidé nejsou obeznámeni s magnetem, zejména vzácných zemin magnet, vždy dávají našim zákazníkům cenné rady o používání magnetu v závislosti na jejich jedinečné požadavky.

Prosím, sdělte nám podrobnosti o magnet, který potřebujete, budeme citovat ty nejlepší ceny okamžitě. Kromě špičkové kvality, naše výrobní cyklus je krátký. Můžeme magnety lodi po moři, letecky do svého nejbližšího přístavu, letiště nebo na vaše dveře své kanceláře / továrny. Vzorky nebo malé objednávky lze zaslat prostřednictvím vyjádřit.


permanent magnet image
rare earth magnet image
ring magnet image
segment magnet image
bonded magnet image


E-mail: magnetndfeb@china-ncc.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053
 
 
  Copyright © 2012 Čína vzácných zemin Magnet firmy Všechna práva vyhrazena
 

We manufacture Magnetic Material, Permanent Magnet & Rare Earth Magnet,

Neodymium Magnet, AlNiCo Magnet, Samarium Cobalt Magnet