China Rare Earth Permanent Magnet Ltd
 
Alnico Magnetid
Bonded Magnet
Keraamilised Magnet

Ferrite Magnet
Paindlik Magnet
Kõrge Temperatuur Magnet
Ehted Magnet
Magnet Accessory
Magnet Assamblee

Magnetic Ehted
Auto Magnet
NdFeB Magnet
Neodymium Magnet
Alalised Tõste Magnetid
Harv Maa magnet
Paagutatud Magnet
Spiiker Magnet
Vesi Ravi Magnet
Kummi Magnet
AVALEHT
Online Kord
 
magnetndfeb@china-ncc.com


Firma andmed Hiina haruldaste muldmetallide Magnet Co Ltd - Professional Tootja magnetilise materjali


 
Hiina haruldaste muldmetallide Magnet Co Ltd.a kutse tootja magnetilisi materjale, mis on spetsialiseerunud tootma haruldaste muldmetallide magnet nagu paagutatud Neodymium magnet, tollilaod Neodymium magnet, samaarium koobalt magneti ja Alnico magnet. Pakume ka Ferrite magnet-, kummi-magnet ja mõned magnet sõlmed.
Asutatud 1985, üle 39.000 ruutmeetri ruumi, on iga-aastane tootmisvõimsus on 3000 tonni NdFeB magnetid. Selle tulemusena täiustatud tehnoloogia abil ning tugevdada sisemist juhtimist, Hiina haruldaste muldmetallide Magnet Co Ltd, oli ISO9002 sertifitseeritud juuli, 1998 ja 2000 eriväljaanne läbivaatamise ISO 9000 Kogus süsteem on valmis juunis 2001, kinnitatud TS16949 in 2005. Hiina haruldaste muldmetallide Magnet Co Ltd, samuti pöörata suurt tähelepanu keskkonnakaitse ja viia tootmine rangelt vastavalt nõuetele ISO14001 süsteemi. Siiani, Hiina haruldaste muldmetallide Magnet Co Ltd on antud üle 10 patente nagu kristallisaatorisse süstimiseks magnetväljade ja süstimise tehnikat, ja selle maht hõlmab partii tootmise kõrge energia magneteid nagu N52, 50M, 48H, 45SH, 40UH ja 38EH jne Kui klientide nõudmisel saame ka Sumitomo (SSMC) NdFeB magnet patendi.

Meie ette valmistamise seadmed ja ranget kontrollisüsteemi, kliente saab puhata Kinnitan, et meie tooted on alati teha parima kvaliteediga. Paljud maailmas tuntud ettevõtted Lääne-Euroopas ja USA on saanud meie regulaarseteks klientideks. Hiina haruldaste muldmetallide Magnet Co Ltd on alati hoida oma vaimu "ausus, usaldus, inimlikkus, innovatsioon" luua pikaajaline vastastikku kasulik koostöö uute ja vanade klientidega. Kuna paljud inimesed ei tunne magnet, eriti haruldaste muldmetallide magnet, oleme alati oma klientide väärtuslikku nõu kohaldamise kohta magnet vastavalt nende unikaalne nõue.

Palun öelge üksikasjad magnet, et te vajate, siis me tsiteerin teile parima hinnaga kohe. Kõrval parima kvaliteediga, meie tootmistsükkel on lühike. Me ei saa laeva magnetid mere-, õhu oma lähima sadama, lennujaama või teie ukse oma kontori / vabriku. Näidiste või väikeste tellimuste võimalik saata väljendada.


permanent magnet image
rare earth magnet image
ring magnet image
segment magnet image
bonded magnet image


E-mail: magnetndfeb@china-ncc.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053
 
 
  Copyright © 2012 Hiina haruldaste muldmetallide Magnet Firma All Rights Reserved
 

We manufacture Magnetic Material, Permanent Magnet & Rare Earth Magnet,

Neodymium Magnet, AlNiCo Magnet, Samarium Cobalt Magnet