China Rare Earth Permanent Magnet Ltd
 
Alnico Magnēti
Muitas Magnet
Keramikas Magnet

Ferīta Magnet
Elastīgs Magnet
Augsts Temperatūra Magnet
Rotaslietas Magnet
Magnet Piederums
Magnet Montāža

Magnetic Rotaslietas
Motor Magnet
NdFeB Magnet
Neodymium Magnet
Pastāvīgs Lifting Magnets
Reti Earth Magnet
Keramiskā Magnet
Speaker Magnet
Ūdens Ārstēšana Magnet
Gumija Magnet
HOME
Online Kārtība
 
magnetndfeb@china-ncc.com


Company Profile of China Reti Earth Magnet Co Ltd - Professional ražotājs magnētiskā materiāla


 
Ķīna Reti Earth Magnet Co Ltd.a profesionālās ražotāja magnētiskajiem materiāliem, specializējas ražo retzemju magnēts, piemēram, keramiskā neodīma magnēts, muitas neodīma magnēts, samārija kobalts magnētu un alnico magnēts. Mēs arī piegādes ferrite magnet, gumijas magnētu un kādu magnētiskā kompleksus.
Established in 1985, ar vairāk nekā 39.000 kvadrātmetru telpa, ir gada ražošanas jauda ir 3000 tonnas NdFeB magnētiem. Kā rezultātā uzlabotas tehnoloģijas un pastiprināt iekšējo pārvaldi, Ķīna Reti Earth Magnet Co, SIA, ir ISO9002 sertificēta jūlijā, 1998 un 2000 izdevums pārskatīšanu ISO 9000 Daudzums sistēma tika pabeigts 2001.gada jūnijā, apliecina TS16949 in 2005. Ķīna Reti Earth Magnet Co, Ltd, kā arī pievērst lielu uzmanību vides aizsardzību un veikt ražošanas stingri saskaņā ar ISO 14001 sistēmas prasības. Līdz šim Ķīna Reti Earth Magnet Co Ltd ir piešķirts vairāk nekā 10 patentu kā kristalizētājā injekcijām magnētisko lauku un injicēšanas tehniku un tās spēju attiecas uz partiju, augstas enerģijas magnētus, piemēram, N52, 50M, 48h, 45SH, 40UH un 38EH utt Ja klienta pieprasījuma, varam arī Sumitomo (SSMC) NdFeB magnēts patents.

Ar mūsu iepriekš ražošanas iekārtas un stingrai kontroles sistēmai, mūsu klienti var atpūsties nodrošinātu, ka mūsu produkti ir vienmēr veikti ar augsta kvalitāte. Daudzi pasaulē pazīstami uzņēmumi Rietumeiropā un ASV ir kļuvušas par mūsu pastāvīgajiem klientiem. Ķīna Reti Earth Magnet Co Ltd vienmēr tur savu garu ", godīgums, uzticība, cilvēce, jauninājumu", lai izveidotu ilgtermiņa abpusēju labumu sadarbību ar jauniem un veciem klientiem. Jo daudzi cilvēki nav pazīstami ar magnētu, jo īpaši, retzemju magnēts, mēs vienmēr sniegt mūsu klientiem vērtīgus padomus par piemērošanu magnēts saskaņā ar savu unikālo prasība.

Lūdzu, pastāstiet mums par magnētu, kas jums nepieciešama informācija, mēs citējot Jums labāko cenu nekavējoties. Blakus top kvalitāti, mūsu ražošanas cikls ir īss. Mēs varam kuģis magnēti pa jūru, pa gaisu uz tuvākās jūras ostas, lidostas, vai pie jūsu durvīm jūsu office / rūpnīcas. Paraugus vai mazos pasūtījumus var nosūtīt ar tiešu.


permanent magnet image
rare earth magnet image
ring magnet image
segment magnet image
bonded magnet image


E-mail: magnetndfeb@china-ncc.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053
 
 
  Copyright © 2012 Ķīna Reti Earth Magnet Company All Rights Reserved
 

We manufacture Magnetic Material, Permanent Magnet & Rare Earth Magnet,

Neodymium Magnet, AlNiCo Magnet, Samarium Cobalt Magnet