Alnico آهن ربا
پیوند می خورند مگنت
سرامیک مگنت

فریت مگنت
انعطاف پذیر مگنت
بالا دما مگنت
جواهرات مگنت
مگنت لوازم جانبی
مگنت مجلس

مغناطیسی جواهرات
موتور مگنت
NdFeB مگنت
نئودیمیم مگنت
دائم آهنرباهای بالابر
نادر زمین آهنربای
Sintered مگنت
بلندگو مگنت
آب درمان مگنت
لاستیک مگنت
صفحه اصلی
آنلاین سفارش
 
magnetndfeb@china-ncc.com
China Rare Earth Permanent Magnet Ltd
 

اطلاعات عمومی شرکت در چین کمیاب زمین مگنت شرکت -- تولید کننده حرفه ای از مواد مغناطیسی


 
چین کره زمین آهنربای بسیار نادری ، شرکت ، کارخانه سازنده Ltd.a حرفه ای از مواد مغناطیسی ، دارای تخصص در زمینه تولید آهنربای خاکی کمیاب مانند آهنربای نئودیمیم sintered ، آهنربای نئودیمیم پیوند می خورند ، کبالت و ساماریوم آهنربا آهنربا alnico. ما همچنین آهنربای فریتی ، مگنت لاستیکی و بعضی از مجموعه های مغناطیسی تامین.
تاسیس در 1985 ، با بیش از 39000 متر مربع فضا ، دارای ظرفیت تولید سالانه 3000 تن NdFeB آهن ربا. به همین دلیل از فن آوری بهبود یافته و تقویت دولت های داخلی ، چین نادر زمین مگنت شرکت نیکون ، گواهی ISO9002 در ماه ژوئیه ، 1998 بود ، و تجدید نظر یدلایمخیرات 2000 نسخه از تعداد سیستم های ایزو 9000 در یدلایمخیرات 2001 ژوئن تکمیل شده است ، گواهی TS16949 شده توسط در 2005. چین نادر زمین آهنربای شرکت نیکون ، نیز توجه به بزرگ پرداخت حفاظت از محیط زیست و انجام تولید صرفا بر اساس الزامات سیستم ISO14001. تا تا در حال حاضر ، چین نادر زمین مگنت شرکت نیکون شده است بیش از 10 اختراع ثبت شده از قبیل تزریق crystallizer در میدانهای مغناطیسی و روش تزریق داده ، و ظرفیت تولید خود را پوشش می دهد دسته از آهنرباهای انرژی زیاد از قبیل N52 ، 50M ، 48H ، 45SH ، 40UH و 38EH و غیره در صورت درخواست مشتریان ، ما همچنین می توانیم Sumitomo (SSMC) NdFeB آهنربا ارائه اوقات شرعی امروز.

با ما پیشرفت ساخت تجهیزات و سیستم های بازرسی سختگیرانه ، مشتریان ما می توانند در استراحت اطمینان که محصولات ما همیشه با کیفیت بالا ساخته شده است. بسیاری از شرکت های معروف دنیا در اروپا ، و ایالات متحده آمریکا را تبدیل به مشتریان عادی ما است. چین نادر زمین آهنربای شرکت نیکون است همیشه حفظ روحیه خود را "صداقت ، اعتماد ، انسانیت ، نوآوری" را به مدت طولانی ساختن همکاری با سود متقابل مشتریان جدید و قدیمی. همانطور که بسیاری از مردم با مغناطیس آشنا نیست ، به خصوص آهنربا خاکی کمیاب است ، ما همواره از مشتریان خود به ارائه مشاوره در ارزشمند کاربرد آهنربای با توجه به نیاز خود را منحصر به فرد.

لطفا با ما جزئیات مربوط به آهنربا است که شما نیاز به ارسال ، ما شما را به بهترین قیمت نقل قول فورا. علاوه بر کیفیت بالا ، چرخه تولید ما این است که کوتاه می شود. ما می توانیم آهن ربا توسط دریا کشتی ، از طریق هوا به نزدیکترین شهر ساحلی خود را ، راه ، فرودگاه ، و یا توسط خود را در محل کار شما / کارخانه. و یا نمونه های کوچک می توانند سفارشات توسط فرستاده خواهد شد ابراز.


permanent magnet image
rare earth magnet image
ring magnet image
segment magnet image
bonded magnet image


E-mail: magnetndfeb@china-ncc.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053
 
 
  حق طبع و نشر © 2012 چین نادر زمین شرکت مگنت همه حقوق محفوظ است
 

We manufacture Magnetic Material, Permanent Magnet & Rare Earth Magnet,

Neodymium Magnet, AlNiCo Magnet, Samarium Cobalt Magnet