Chiny Rare Earth Permanent Magnet Ltd
 
Alnico Magnesy
Bonded Magnes
Ceramiczne Magnes

Ferrytowe Magnes
Elastyczne Magnes
Wysoki Temperatura magnesowe
Biżuteria Magnes
Magnes Akcesoria
Magnes Zgromadzenie

Magnetyczne Biżuteria
Motor Magnes
NdFeB Magnes
Neodymowy Magnes
Stałe Podnoszenie magnesy
Rzadko Ziemi magnesowe
Spiekany Magnes
Głośnik Magnes
Woda Leczenie magnesowe
Guma Magnes
STRONA GŁÓWNA
Zamówienie online
 
magnetndfeb@china-ncc.com


Profil firmy z Chin Rare Earth Magnet Co Ltd - Professional Producent materiałów magnetycznych


 
Chiny Rare Earth Magnet Co Ltd.a zawodowych producentem materiałów magnetycznych, specjalizuje się w produkcji ziem rzadkich, takich jak spiekany magnes neodymowy magnes neodymowy magnes bonded, samar kobaltu i magnes alnico magnes. Zaopatrujemy także ferrytowy magnes, magnesy, a niektóre z gumy magnetycznej zespołów.
Założona w 1985 roku, z ponad 39.000 metrów kwadratowych przestrzeni, ma roczne zdolności produkcyjnej 3000 ton dla Magnesy NdFeB. W wyniku poprawy technologii i wzmocnienie wewnętrznej administracji, Chiny magnes ziem rzadkich, Ltd., ISO9002 został certyfikowany w lipcu 1998 r. i 2000 r., wydanie rewizji Ilość ISO 9000. System został ukończony w czerwcu 2001, potwierdzone przez TS16949 w 2005. Chiny Rare Earth Magnet, Ltd., także zwrócić uwagę na wielkie ochrony środowiska i przeprowadzić produkcji ściśle zgodnie z wymaganiami systemu ISO14001. Do tej pory, Chiny Rare Earth Magnet, Ltd. została przyznana ponad 10 patentów, takich jak crystallizer wstrzykiwań w pól magnetycznych i wstrzykiwaniem techniki, a jej zdolność produkcyjna obejmuje partii produkcji wysokiej energii, takich jak magnes N52, 50M, 48H, 45SH, 40UH i 38EH itd. Jeśli klienci życzenie również Sumitomo (SSMC) magnes NdFeB patentu.

Dzięki naszym wcześniejszym produkcji sprzętu i systemu ścisłej kontroli, klienci mogą odpocząć Zapewniam, że nasze produkty są zawsze najwyższej jakości. Wielu światowej sławy firm w Europie Zachodniej i USA stały się naszych stałych klientów. Chiny Rare Earth Magnet, Ltd. jest zawsze z jej duchem "uczciwości, zaufania, ludzkości, innowacji", aby budować długoterminowe wzajemne korzyści współpracę z nowych i starych klientów. Ponieważ wiele osób nie są zaznajomieni z magnesu, zwłaszcza ziem rzadkich magnesu, zawsze daje naszym klientom cennych porad na temat stosowania magnesów zgodnie z ich unikalnych wymogu.

Proszę powiedz nam szczegóły magnesu, które trzeba, będziemy Ci cytatem najlepszej cenie natychmiast. Oprócz najwyższej jakości, nasz cykl produkcyjny jest krótki. Możemy magnesy statku na morzu, w powietrzu do najbliższego portu, lotnisko lub do drzwi swojego biura / fabryki. Próbki i małe zamówienia mogą być wysyłane przez wyrażenia.


permanent magnet image
rare earth magnet image
ring magnet image
segment magnet image
bonded magnet image


E-mail: magnetndfeb@china-ncc.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053
 
 
  Copyright © 2012 Chiny Rare Earth Magnet Spółki All Rights Reserved
 

We manufacture Magnetic Material, Permanent Magnet & Rare Earth Magnet,

Neodymium Magnet, AlNiCo Magnet, Samarium Cobalt Magnet