China Rare Earth Permanent Magnet Ltd
 
Alnico Магніти
Кабальні Магніт
Кераміка Магніт

Феррі Магніт
Гнучкі Магніт
Високий Температура магнітплоскодонка
Ювелірні вироби Магніт
Магніт Аксесуари
Магніт Асамблея

Магнітне Ювелірні вироби
Автосалони Магніт
Неодімовий Магніт
Неодімовий Магніт
Постійна Підйомні магніти
Рідкісний Землі магніт
Спечених Магніт
Спікер Магніт
Вода Лікування магнітплоскодонка
Гумові Магніт
ГОЛОВНА
Онлайн замовлення
 
magnetndfeb@china-ncc.com


Компанія з Китаю рідкісноземельних магніт ТОВ - Професійний виробник магнітних матеріалів


 
Китай рідкісноземельних магніт-ко, Ltd.a професійний виробник магнітних матеріалів, спеціалізується на виробництві рідкісноземельних магнітів, таких, як спечених неодімових магнітів, кабальними неодімових магнітів, Самарія та кобальту магніт alnico магніт. Ми також постачаємо феритових магніт, гумовий магніт та магнітні збірок.
Створена в 1985 році, понад 39000 квадратних метрів простору, мають річною продуктивністю 3000 тонн для Неодімовий магнітів. В результаті вдосконалення технології та зміцнення внутрішнього управління, Китай рідкісноземельних магніт Лтд була сертифікована ISO9002 в липні 1998 року, а видання 2000 року перегляд стандарту ІСО 9000 Кол-системи була завершена в червні 2001 року, сертифікований TS16949 2005 рік. Китай рідкісноземельних магніт Лтд, також приділяють велику увагу на охорона навколишнього середовища та здійснює виробництво в суворій відповідності з вимогами системи ISO14001. До теперішнього часу Китай рідкісноземельних магніт Лтд було надано більш ніж 10 патентів, такі як кристалізатора ін'єкцій в магнітних полях і ін'єкційного методу і його можливостей охоплює серійного виробництва магнітів високої енергії, такі, як N52, 50M, 48H, 45SH, 40UH і 38EH і т.д. Якщо прохання клієнтів, ми також можемо надати Сумитомо (SSMC) Неодімовий магніт патенту.

В наше просування виготовлення обладнання та суворої системи перевірки, наші клієнти можуть бути гарантії, що наші продукти завжди з вищою якістю. Багато всесвітньо відомі компанії в Західній Європі та США, стали нашими постійними клієнтами. Китай рідкісноземельних магніт Лтд завжди зберігаючи її дух "чесність, довіра, гуманність, інновації", щоб побудувати довгострокову взаємну вигоду співпраці з новими і старими клієнтами. Як і багато людей не знайомі з магнітом, особливо рідкісноземельних магнітів, ми завжди надаємо нашим клієнтам цінні поради щодо застосування магнітів у відповідності з їх унікальним вимогам.

Будь-ласка, надайте нам інформацію про магніту, що Вам потрібно, ми будемо цитатою кращу ціну. Крім високої якості, наша продукція є короткий цикл. Ми можемо судна магнітів по морю, по повітрю в найближчий морський порт, аеропорт, або в вашу двері вашого офісу / фабрики. Проби або невеликі замовлення можуть бути відправлені експрес.


permanent magnet image
rare earth magnet image
ring magnet image
segment magnet image
bonded magnet image


E-mail: magnetndfeb@china-ncc.com
Fax: (86)755 26915592
Tel: (86)755 26923096
Online Order
Address: China Rare Earth Magnet Limited
Room No. 705-707, Tower A Century Holiday Plaza,No.9030 Shennan Rd., OCT, Nanshan District, Shenzhen , China .
Post Code: 518053
 
 
  Авторські права © 2012 Китай рідкісноземельних магніт компанії Всі права захищені
 

We manufacture Magnetic Material, Permanent Magnet & Rare Earth Magnet,

Neodymium Magnet, AlNiCo Magnet, Samarium Cobalt Magnet